THE 64, Sevenlerinden Destek Bekliyor THE 64, Sevenlerinden Destek Bekliyor
80'li yılların unutulmaz platformu Commodore 64'ü kim hatırlamaz ki. Aynı fikirde olan Retro Games firması IndieGoGo üzeründen bir kampanya başlatmışlar. THE 64, Sevenlerinden Destek Bekliyor

80’li yılların unutulmaz platformu Commodore 64‘ü kim hatırlamaz ki. Aynı fikirde olan Retro Games firması IndieGoGo üzerinden bir kampanya başlatmışlar. Tasarım olarak eski Commodore 64‘ü kendine hedef alan kampanya hedeflediği miktarı henüz toplayamamış durumda.

THE 64 olarak adlandırılacak olan ürün uzun zamandır oyun endüstrisinde çalışan profesyonel bir ekip tarafından geliştirilmekte. THE 64 hem masa üstü konsolu olarak hem de taşınabilir oyun konsolu olarak iki farklı seçeneğe sahip olacak. Oyun konsolu HDMI giriş ve SD kart yuvası gibi yeni teknolojinin bir çok imkanını kullanıcıya sunuyor.

fragtist 64

İngiliz firma eğer kampanyaları başarılı olursa masaüstü konsolları 2016 yılı sonunda, taşınabilir oyun konsollarını ise 2017 yılı içerisinde satışa sunmayı amaçlıyor.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.