Xbox Live Gold’un Ocak Ayı Oyunları Xbox Live Gold’un Ocak Ayı Oyunları
Microsoft tarafından Games with Gold kapsamında Ocak ayında Xbox Live Gold üyelerine verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı. Xbox Live Gold’un Ocak Ayı Oyunları

Microsoft tarafından Games with Gold kapsamında Ocak ayında Xbox Live Gold üyelerine verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Games with Gold kampanyasında Xbox 360 ve Xbox One sahiplerine 2 adet oyun ücretsiz olarak sunulacak. Kampanya kapsamındaki oyunların ikisi Xbox One, diğer ikisi de Xbox 360 oyuncuları için açılacak.

Xbox 360 kullanıcıları, 1 Ocak – 15 Ocak tarihleri arasında DiRT Showdown, 16 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında da Deus Ex: Human Revolution‘ı ücretsiz olarak indirebilecekler. Xbox One kullanıcıları da Ocak ayı boyunca Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition‘i ücretsiz olarak indirebilecekler. Ayrıca 16 Ocak – 15 Ocak tarihleri arasında Zheros oyununu da ücretsiz olarak indirebilecekler.

Microsoft‘un Games with Gold indirim kampanyası kapsamında her ay ücretsiz olarak verilen oyunlara sahip olmanız için Xbox Live Gold üyesi olmanız gerekiyor.

Xbox Live Gold’un Ocak Ayı Xbox One Oyunları

  Branded Box Art

Xbox Live Gold’un Ocak Ayı Xbox 360 OyunlarıÖzgür Deveci Editor

Amatör Fotoğrafçı, Bilim Kurgu Meraklısı, Sinema Tutkunu, Anime & Manga Hayranı, MOBA & MMORPG Bağımlısı, Nightcore Aşığı, Galatasaray Taraftarı ve Oyun Editörü