Batman: Arkham Knight’tan Yeni Oyun İçi Görüntüler Batman: Arkham Knight’tan Yeni Oyun İçi Görüntüler
Rocksteady Studios’un bir süredir ertelenme haberleriyle üzdüğü son oyunu Batman: Arkham Knight, resmi oyun içi görüntülerine kavuştu. PC, PS4 ve Xbox One platformlarında çıkış... Batman: Arkham Knight’tan Yeni Oyun İçi Görüntüler

Rocksteady Studios’un bir süredir ertelenme haberleriyle üzdüğü son oyunu Batman: Arkham Knight, resmi oyun içi görüntülerine kavuştu.

PC, PS4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak olan aksiyon oyunumuz Batman: Arkham Knight, Batmobile’iyle bizi maceradan maceraya sürükleyecek. Arkham Knight gibi bir düşmanla karşı karşıya gelecek olan kahramanımız Batman, Scarecrow, Penguin, Two Face ve Harley Quinn gibi kötülere kafa tutacak.

Batman: Arkham Knight’ın resmi oynanış videosu WBGamesUK tarafından yayımlandı. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.