Call of Duty: Black Ops 3 İçin Yeni Fragman Call of Duty: Black Ops 3 İçin Yeni Fragman
Beta sürecine kısa bir süre kala daha fazla detayı gün yüzüne çıkartan oyunumuz Call of Duty: Black Ops 3 için yeni bir fragman yayımlandı.... Call of Duty: Black Ops 3 İçin Yeni Fragman

Beta sürecine kısa bir süre kala daha fazla detayı gün yüzüne çıkartan oyunumuz Call of Duty: Black Ops 3 için yeni bir fragman yayımlandı. Bu sefer oyunun dövüş mekaniklerini daha yakından inceliyoruz.

Activision‘ın dağıtımını yaptığı oyunumuz, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak. Takvimler ise 6 Kasım tarihine işaretlenmiş durumda.

Birazdan izleyeceğimiz fragmanda, duvarların üzerinden atlarken rakiplerini kısa sürede yok eden bir oyuncuyu takip edeceğiz. Videoda, su altında oyunun nasıl göründüğünü ve mevsim değişikliklerini de takip etmek mümkün.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.