Dragon Age: Inquisition’ın DLC’si Görüldü Dragon Age: Inquisition’ın DLC’si Görüldü
PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında çıkış yapan ve bitmek bilemeyen maceralara yelken açmamızı sağlayan rol yapma oyunumuz Dragon Age: Inquisition,... Dragon Age: Inquisition’ın DLC’si Görüldü

PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında çıkış yapan ve bitmek bilemeyen maceralara yelken açmamızı sağlayan rol yapma oyunumuz Dragon Age: Inquisition, DLC’lerden nasibini alan oyunlar kervanına katıldı.

Jaws of Hakkon isimli indirilebilir içeriğimiz yeni fragmanı ve ekran görüntülerinin yanında, 15 dolar gibi bir ücretten satışa çıkarıldı.

Dragon Age: Inquisition – Jaws of Hakkon, oyunu season pass olarak satın alanların kütüphanesine eklendi bile. EA’in daha önce DLC konusunda fazla detay vermemişti ancak firmanın böyle bir içeriği sunması da bekleyen bir gelişme değil.

DLC, şimdilik sadece Xbox One ve PC kullanıcılarının ulaşabileceği bir içerik. Ancak PS4 platformu için de yakın zamanda bilgi verilmesi bekleniyor.

İşte Dragon Age: Inquisition – Jaws of Hakkon’un yayımlanan fragmanı. İyi seyirler.

Fragtist dense_forest_dai_jaws_of_hakkon Fragtist exploration_dai_jaws_of_hakkon Fragtist mountain_village_dai_jaws_of_hakkonCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.