Mortal Kombat X’in Yeni Fragmanından Sürpriz İsimler Mortal Kombat X’in Yeni Fragmanından Sürpriz İsimler
Çıkışına kısa bir süre kala heyecanımızı en üst noktaya taşıyan dövüş oyunumuz Mortal Kombat X, tanıdık iki isme tekrar hayat veriyor. 14 Nisan tarihinden... Mortal Kombat X’in Yeni Fragmanından Sürpriz İsimler

Çıkışına kısa bir süre kala heyecanımızı en üst noktaya taşıyan dövüş oyunumuz Mortal Kombat X, tanıdık iki isme tekrar hayat veriyor.

14 Nisan tarihinden itibaren oyunseverlerle buluşacak olan Mortal Kombat X, PS3 ve Xbox 360 kullanıcılarını biraz bekletecek.

Yayımlanan yeni videonun bizlere verdiği sürpriz isimler ise Jax ve Jacqueline Briggs. Tıpkı Cage Ailesi’ne özel olan fragman gibi yayımlanan yeni video, Jax’ın kızı Jacqueline hakkında daha fazla bilgi almamızı sağlıyor.

İşte karşınızda Briggs ailesi. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.