Rainbow Six Siege’in Yeni 2 Operatörü Sızdırıldı! Rainbow Six Siege’in Yeni 2 Operatörü Sızdırıldı!
Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege için ilk iki yeni operatörün görselleri sızdı. Rainbow Six Siege’in Yeni 2 Operatörü Sızdırıldı!

Son dönemde taktiksel FPS oyunu denilince akla gelen tek isim Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Oyun için her çeyrekte iki adet operatör geleceği söylenmişti. İlk iki yeni operatörün görselleri internete sızdı.

2 Şubat 2016 tarihinde yayımlanacak olan yama ile birlikte Operation Black Ice DLC‘ye kavuşacağız. İki yeni Kanadalı operatör olan Frost ve Buck‘ın görselleri sızdı. Anladığımız kadarıyla Buck saldırı, Frost ise savunma tarafındaki operatör olacak. Buck ana silahına takılı bir shotgun ile hem uzak hem de yakın hedeflere karşı etkili olacak gibi. Frost ise düşmanı öldürmeyen ancak zarar veren ve olduğu yere de sabitleyen ayı tuzakları kurabilecek. Ubisoft’un daha önce yaptığı açılmadan biliyoruz ki Rainbow Six: Siege için yayımlanacak olan tüm DLC’ler herkese açık olacak, Season Pass sahibi olan oyuncular ise normal oyunculara göre ek içeriğe bir hafta önceden sahip olma şansına erişiyorlar.

Operatörler ile ilgili sızan görsellere aşağıdan bakabilirsiniz.

fragtist-haber-rainbow-six-siege-frostfragtist-haber-rainbow-six-siege-buckfragtist-haber-rainbow-six-siege-loadout1fragtist-haber-rainbow-six-siege-loadout2Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.