Kategoriler

The Division Betasına Bir Kala

The Divison Betasına bir gün kaldı, 4 bölümlük özel diziyi halen izlemediyseniz, kaçırmayın!

Tom Clancy dediğiniz zaman bizim ofiste akan sular durur. Zaten The Division‘ın çıkışına az bir vakit kalmışken ofisteki heyecan iyice doruk noktasına erişti. Ayrıca beta için de sadece bir gün kaldığını düşünürsek, yerimizde duramadığımızı tahmin edersiniz.

The Divison’ı sanırım bilmeyeniniz yok. Ancak kısaca bahsedelim oyunun hikayesinde özel olarak yetiştirilmiş ajanlarız ancak bu birer “sleeper agent” (Uykudaki Ajan’da diyebiliriz ) olarak normal hayatına devam eden normal kişileriz. Ancak özel bir durumunda son çare olarak göreve çağırılıyoruz. Gerçekleşen bir salgın sonrasında işler karışıyor, kıtlık, hastalık derken insanlar birbirine giriyor. Yani bir felaket senaryosu bizleri bekliyor. Ancak neyseki bu sefer zombiler yok 🙂

Kısa bir süre önce oyun için özel olarak 4 adet live-action video yayınlandı ve bir çoğunuzun zaten çok iyi bildiği RocketJump, CorridorDigital ve Devin Supertramp ekibi. The Divison için 4 bölümlük kısa bir dizi hazırladı. Ubisoft ile iş birliği içerisinde yapılan dizide bu ajanların göreve çağırılma süreçleri konu ediniliyor. Origins ismindeki bu video serisini henüz izlemediyseniz ya da şöyle bir gaza geleyim tekrar izleyip diyorsanız hemen aşağıdan sırası ile izleyebilirsiniz.
Görüntülenmeler:
4
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox