Türkçe FIFA 16’nın Tam Sürümünü İlk Siz Test Edin Türkçe FIFA 16’nın Tam Sürümünü İlk Siz Test Edin
EA Access özelliğini kullanarak dünyanın en popüler futbol oyunu FIFA 16'yı herkesten önce deneme fırsatını kaçırmayın. Türkçe FIFA 16’nın Tam Sürümünü İlk Siz Test Edin

EA Access özelliğini kullanarak dünyanın en popüler futbol oyunu FIFA 16‘yı herkesten önce deneme fırsatını kaçırmayın.

Xbox One kullanıcıları, 24 Eylül 2015’te raflarda yerini alacak olan FIFA 16’ya diğer tüm platformlardan tam bir hafta önce, 17 Eylül 2015’te tam sürüm olarak oynayabilecek. Üstelik kullanıcılar bir ilki yaşayarak, FIFA 16’yı PC, Xbox One ve Playstation 4’te tamamen Türkçe metinlerle ve Türk Süper Lig‘inin 18 lisanslı takımıyla oynayabilecek.

Xbox One, PlayStation 4, PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 konsollarında oynanabilecek olan FIFA 16’nın demosu 8-10 Eylül 2015 tarihleri arasında oyun severler ile buluşacak. Böylece oyun tutkunları FIFA 16’nın yeni oyun özelliklerini, oyun kurgusundaki değişiklikleri ve oyuna heyecan katan yenilikleri keşfetmek için önemli bir fırsat yakalayacak.

Oyun Seçenekleri

Santra: Hemen sahaya çıkıp bir maç yapın. PC, Xbox One veya PS4’te, FIFA 16 Demo’ya ilk olarak El Clasico’yla başlayacaksınız: Real Madrid C.F. evinde FC Barcelona ile karşılaşıyor olacak.
FIFA Ultimate Team DRAFT: İşte yepyeni bir oyun modu: FUT Draft. Dikkatli tercihler yaparak kadronuzu oluşturun ve sahaya çıkıp offline maç yapın.
FIFA Antrenör: FIFA 16’da herkes daha yüksek bir düzeyde mücadele edebilecek. Santra veya FUT Draft oynarken yeni ipuçları almak için, yeni bir futbol antrenmanı sistemi olan FIFA Antrenör’ü kullanın.
Yeni Beceri Maçları: Maçlar yüklenirken altı yeni beceri oyununu deneme şansına sahip olacaksınız.
Bundesliga Yayın Sunumu: PC, Xbox One, ve PS4’te, Borussia Mönchengladbach’ın BORUSSIA-PARK’ta Borussia Dortmund’u konuk ettiği maçın özgün maç yayını grafiklerini göreceksiniz.
En İyi Takımlar: Demoda üst düzey 10 kulüp takımının yanı sıra iki kadın futbol takımı da bulunuyor; bunlardan biri de Dünya Şampiyonu ABD Kadın Milli Takımı.

Kulüpler:

FC Barcelona
Borussia Dortmund
Borussia Mönchengladbach
Chelsea FC
Inter Milan
Manchester City
Paris Saint-Germain
Real Madrid C.F.
River Plate
Seattle Sounders
Kadın Milli Takımları: Almanya, ABD

FIFA 16 Demo’da BORUSSIA-PARK ve CenturyLink Field statlarında ilk kez oynama şansını da yakalayacaksınız. Real Madrid’in mabedi Santiago Bernabeu da statlar arasında yer alıyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.