Kategoriler

World of Tanks Şimdi Xbox One’da!

Wargaming, World of Tanks’in bugün itibariyle Xbox One’a çıktığını duyururken tanklar da cephedeki yerlerini aldı.

Wargaming, World of Tanks’in bugün itibariyle Xbox One’a çıktığını duyururken tanklar da cephedeki yerlerini aldı.

Xbox One platformu için özel olarak hazırlanan World of Tanks Xbox One sürümü, konsolun tüm gücünden faydalanıyor ve oyun dünyasında bir ilk olan çapraz-platform desteğiyle Xbox One ve Xbox 360 oyuncularının birlikte oynamalarına imkân tanıyor. Bugünden itibaren World of Tanks oyuncuları oyunun geliştirilmiş grafikleri ve yepyeni “Proving Grounds” modu ile yeni nesil tank savaşlarının heyecanını yaşayabilecek.

World of Tanks’in çapraz-platform desteği iki konsol arasında sesli iletişime de izin veriyor. Oyun ayrıca geliştirilmiş grafikleri ve Havok hasar fiziği sistemiyle tank savaşlarının heyecanını bambaşka bir seviyeye taşıyor.

PvE modu “Proving Grounds” yeni oyuncular için mükemmel bir başlangıç noktası olurken eski oyunculara da pratik yapabilecekleri harika bir alan sunmakta. Son olarak, Xbox One platformunun sunduğu tüm sosyal paylaşım ve video yayını imkânlarından sonuna kadar faydalanan World of Tanks Xbox One, oyunculara kazandıkları her bir zaferi anında dünyayla paylaşma fırsatı veriyor.

*Xbox Live Gold üyeliği (ayrı olarak satılır) gerektirir. Oyun içi ek içeriği vardır ve ayrıca satılır.

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · World of Tanks · XBox