Yeni CoD: Black Ops III Çıkış Fragmanı Yeni CoD: Black Ops III Çıkış Fragmanı
CoD: Black Ops III tam anlamıyla 3-oyun-birarada deneyimi sunacak. Yeni CoD: Black Ops III Çıkış Fragmanı

Call of Duty: Black Ops III tam anlamıyla 3-oyun-birarada deneyimi sunacak. Hikaye modunda kayıp kardeşlerinizi bulmak için yeni Soğuk Savaş’ın en kızgın bölgelerine gideceksiniz.

Oyuncular hikaye modunu tek başlarına veya birlikte oynayabilecek ve savaş sırasında sürekli olarak istihbarat ağına ve silah arkadaşlarına bağlı olacaklar. Çokluoyuncu modundaki yeni ivme-bazlı zincirli hareket sistemi sayesinde oyuncular ortamlarda akıcı biçimde hareket edebilecek ve kontrollü biçimde zıplayıp kayabilecekler. Black Ops III çokluoyuncu modlarındaki yeni Uzman sistemi sayesinde oyuncular 9 ayrı karakterin silahlarında ve yeteneklerinde ustalaşabilecek ve ilerleme sistemi sayesinde kendilerini geliştirebilecekler. Bir Treyarch oyunu elbette Zombies modu olmadan düşünülemez. “Shadows of Evil” 1940’ların kurgusal Morg Şehrinde geçen apayrı bir hikayeye sahip olacak ve bu noir esintili korku hikayesinde bir baştan çıkarıcı kadın, bir sihirbaz, bir detektif ve bir boksör başrolde olacaklar.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.