Asus ROG GR8 İncelemesi (Türkiye’de İlk! / Video) Asus ROG GR8 İncelemesi (Türkiye’de İlk! / Video)
OYUN OYNARKEN… GR8’le oyun deneyimimiz de oldukça keyifliydi. Pek çok F2P’yi çatır çutur oynatma potansiyeline sahip olan cihaz, Shadow of Mordor ve Call of... Asus ROG GR8 İncelemesi (Türkiye’de İlk! / Video)

OYUN OYNARKEN…
GR8’le oyun deneyimimiz de oldukça keyifliydi. Pek çok F2P’yi çatır çutur oynatma potansiyeline sahip olan cihaz, Shadow of Mordor ve Call of Duty: Advanced Warfare‘de de bana mısın demedi.

Shadow of Mordor‘un kendi Benchmark testlerinde, Ultra ayar setinde bile 30FPS’nin altına düşmeyen bilgisayar, ayarlarını GeForce Experience’a emanet ettiğimiz CoD: AW‘deyse 50FPS civarı bir performans görmemizi sağladı. GeForce Experience’ın oyuna nasıl ince ayar çektiğini merak ediyorsanız, videomuzdaki oyun içi görüntülerden görebilirsiniz.

Ancak şunu da belirtmeliyim ki Shadow of Mordor‘da oyun içerisinde Ultra ayarlarda oynamak pek mantıklı olmadı. Ani FPS düşüşleri, yavaşlamalar vs. yaşattı oyun doğal olarak (özellikle texture ayarlarında patlıyor Ultra). O yüzden High’a çektik ve hem görsel, hem de performans açısından oldukça keyifli bir oyun deneyimi yaşadık.

Fragtist-Shadow-of-Mordor13Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.