Benq XL2430T Oyuncu Monitörü Video İncelemesi Benq XL2430T Oyuncu Monitörü Video İncelemesi
BenQ, bir oyuncunun neredeyse tüm ihtiyacını karşılayan bir monitör üretmiş. Elimizde fiziksel, yazılımsal ve donanımsal olarak tamamen oyuncular için optimize edilmiş bir ürün duruyor. Benq XL2430T Oyuncu Monitörü Video İncelemesi

Daha geçtiğimiz gün yeni bir monitör incelemiştik; ancak o sırada, ofisimizde konuk olan bir diğer monitör daha vardı. BenQ’dan gelen bu monitör, bir oyuncu monitörü ve XL2420T‘nin kardeşi. Peki kendini bize beğendirebildi mi?

Bu sorunun cevabını incelememizde bulacaksınız, merak etmeyin. Ancak ilk etapta şunu söylemeliyim ki BenQ, bir oyuncunun neredeyse tüm ihtiyacını karşılayan bir monitör üretmiş (ki BenQ’nun oyuncu monitörlerini her daim beğenmişimdir. -Mert). Elimizde fiziksel, yazılımsal ve donanımsal olarak tamamen oyuncular için optimize edilmiş bir ürün duruyor.

O zaman sizlere, iyi seyirler dileyelim. BenQ XL2430T‘nin daha ayrıntılı yazılı incelemesine ve teknik özellik bilgisine de şuradan ulaşabilirsiniz.

İyi seyirler, mutlu okumalar. Alacaklara da şimdiden hayırlı olsun diyelim. (:Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.