Diablo 3 Doğum günü Haftası Şenliği Diablo 3 Doğum günü Haftası Şenliği
Geçtiğimiz hafta 2.0.5 yaması ile sınıfları güçlendiren Blizzard, 2. yaşını kutlayacak olan Diablo için oyuncularına harika bir hediye hazırladı. 15 Mayıs günü Türkiye saati... Diablo 3 Doğum günü Haftası Şenliği

Geçtiğimiz hafta 2.0.5 yaması ile sınıfları güçlendiren Blizzard, 2. yaşını kutlayacak olan Diablo için oyuncularına harika bir hediye hazırladı.

15 Mayıs günü Türkiye saati ile 22:00 den itibaren tam 1 hafta boyunca Legendary düşme olasılığına 100% bonus gelecek. Rift Fragments lerin de kazanımı iki katına çıkarılacak.

Diablo 3 Reaper Of Souls – Ultimate, Ağustos ayında Xbox One, PlayStation 4, Playstation 3 ve Xbox’da çıkarak satışlarını arttırmayı planlıyor. PvP seçeneğinin gelip gelmeyeceği ise hala bir muamma.Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.