ASUS Republic of Gamers, Computex 2019’da Yeni Ürünlerini Tanıttı

ASUS Republic of Gamers (ROG), Computex 2019’da yepyeni oyuncu ürün serisini gözler önüne serdi. Ayrıntılar haberimizde.

Devamını Oku
ASUS, 21 Red Dot Ürün Tasarımı Ödülü Kazandı

ASUS, ürün tasarımlarıyla 21 adet Red Dot ödülü kazandığını duyurdu. Şirket bir yılda kazanılan Red Dot ödülü sayısında kendi rekorunu kırdı.

Devamını Oku
Corsair, AMD Ryzen İçin Hazırlıklarını Tamamladı

Oyun bilgisayarlarının önemli bir parçası olan Corsair, AMD’nin yeni Ryzen işlemcileri ve AM4 ile olan uyumluluk durumunu açıkladı.

Devamını Oku
Thermalright’tan Yeni True Spirit 140 Direct Soğutucu Modeli Geliyor

Thermalright firması True Spirit 140 modeli soğutucularını yeniledi. Detayları haberimizde okuyabilirsiniz.

Devamını Oku
Noctua Ürünleri Computex 2016 Fuarında Tanıtıldı

Noctua bu yılki Computex fuarında geniş bir ürün yelpazesi ile katılarak ilgi çekmeyi başardı. Bakalım hangi ürünler bu yıl görücüye çıkmayı bekliyor.

Devamını Oku
Corsair’in Gelecek Olan Ürünleri Computex Fuarında Tanıtıldı

Yüksek performanslı bilgisayar ürünleri üretmesi ile tanınan firma Corsair, Computex 2016 fuarında gelecek olan teknoloji ve ürünlerini tanıttı.

Devamını Oku
Thermaltake, Yeni İşlemci Soğutucusunu Duyurdu

Donanım pazarının yıldızlarından biri olan Thermaltake, sessizlik isteyen kullanıcılara özel yeni işlemci soğutucusunu duyurdu.

Devamını Oku
Thermaltake Yeni Su Soğutma Çözümü Water 3.0 Riing RGB’yi Duyurdu

Tayvanlı donanım üreticisi Thermaltake, rengârenk fanları olan Water 3.0 Riing RGB hepsi bir arada sıvı soğutma çözümünü duyurdu.

Devamını Oku
Corsair Yeni İşlemci Soğutucusu Hydro H5 SF’yi Duyurdu

Corsair düşük profilli yeni işlemci soğutucusu Hydro H5 SF ile Mini ITX kasaları soğutmayı hedefliyor. Detaylar haberimizde!

Devamını Oku
Cooler Master The Seidon 120V Ver.2 Tanıtıldı
Cooler Master, Seidon serisi sıvı soğutucularını ilk olarak 2012’de tanıtmış; bu soğutuculardan 120M, 120XL ve 240M’nin yanı sıra tanıtılan 120V de oldukça beğeni toplamıştı. Cooler Master’a göre The Seidon 120V zaten “mükemmele yakın bir ürün”dü. Ancak fiyatına göre, yine de geliştirilmesi gereken yerler vardı. Sonuç olarak firma, bu düşüncelerle The... Devamını Oku