NVIDIA’dan Oyunculara Borderlands: The Pre-Sequel NVIDIA’dan Oyunculara Borderlands: The Pre-Sequel
Bugün yayınladığı basın bülteninde NVIDIA, üst düzey GeForce GTX’leri tercih eden oyuncuların bugünden itibaren Borderlands: The Pre-Sequel’i de ücretsiz olarak elde edebileceklerini duyurdu. Kampanyaya dahil... NVIDIA’dan Oyunculara Borderlands: The Pre-Sequel

Bugün yayınladığı basın bülteninde NVIDIA, üst düzey GeForce GTX’leri tercih eden oyuncuların bugünden itibaren Borderlands: The Pre-Sequel’i de ücretsiz olarak elde edebileceklerini duyurdu.

Kampanyaya dahil olan ekran kartlarıysa NVIDIA GeForce GTX TITAN, NVIDIA GeForce GTX 780 Ti, NVIDIA GeForce GTX 780 ve NVIDIA GeForce GTX 770.

İlgili basun bültenini aşağıda okuyabilirsiniz.

EN GÜÇLÜ SİLAHI DONANIN VE KASIP KAVURMAYA HAZIR OLUN
Seçkin GeForce GTX GPU’ları Şimdi Borderlands®: The Pre-Sequel™ İçeriyor

İstanbul, Turkiye — 14 Ağustos 2014 — Pandora’nın uydusuna ateş edip yağmalayarak gitmeye hazır olun. 13 Ağustos 2014 tarihinden itibaren, NVIDIA® GeForce® GTX® TITAN, 780 Ti, 780 ve
770 masaüstü GPU’larını tercih edecek oyuncular, 2K ve Gearbox Software tarafından çıkarılan çok ödüllü Borderlands oyununun merakla beklenen yeni Borderlands®: The Pre-Sequel™ bölümünü ücretsiz olarak elde edecekler.

Borderlands 2’nin kötü adamı Handsome Jack’in ve iktidara yükselmesinin hikayesini keşfedin. Orijinal Borderlands ile Borderlands 2 arasında yer alan Borderlands: The Pre-Sequel, oyunculara düşük yerçekimli ortamda yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Gearbox Software CEO ve başkanı Randy Pitchford, “Üst üçta yer alan bir NVIDIA GPU’nuz varsa, Borderlands: The Pre-Sequel size uyduları parçalayan cryo patlamalar ve buz parçacıkları ve her gördüğümde beni benden alan giysi ve sıvı simülasyonları gibi yüksek kaliteli ve yüksek performanslı donanım temelli özel efektler sunacak” dedi.

NVIDIA PhysX® teknolojisi ile, derin uzayı daha önce hiç hissetmediğiniz gibi hissedeceksiniz. Düşük yerçekiminde yükseklere çıkın ve yeni buz ve lazer silahları ile imha edici deneyimi yaşayın. Oyunun en son tanıtım filmini aşağıda izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=c9a4wr4I1hk

Borderlands: The Pre-Sequel, NVIDIA SHIELD tablet veya taşınabilir oyun konsolunuza da gelecek. NVIDIA Gamestream™ teknolojilerini kullanarak ilk kez Claptrap oynayabilir, hatta GeForce Shadowplay™ ile atacağınız her bir yumruğu canlı olarak yayınlayabilir veya kaydedebilirsiniz.

Borderlands; The Pre-Sequel Kuzey Amerika’da 14 Ekim 2014’de dünyanın diğer bölgelerinde de 17 Ekim 2014’te piyasada olacak. Borderlands: The Pre-Sequel ESRB tarafından henüz derecelendirilmedi.

GeForce GTX ve Borderlands: The Pre-Sequel paketi, bugünden itibaren önde gelen e-perakendecilerde ve  sistem üreticilerinde bulunabilir. Katılan ortakların tam listesi için şu adresi ziyaret ediniz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.