BenQ’dan Eye-Care ve HDR Destekli Yeni Monitör: EL2870U BenQ’dan Eye-Care ve HDR Destekli Yeni Monitör: EL2870U
BenQ, eğlenceyi Eye Care çözümleri ile birleştiren monitör serisini sunuyor. EL2870U, sağlam oyun oynama deneyimi için tasarlandı. BenQ’dan Eye-Care ve HDR Destekli Yeni Monitör: EL2870U

BenQ, dünya standartlarında eğlenceyi yenilikçi Eye Care çözümleri ile birleştiren monitör serisini sunuyor. EL2870U, en son teknolojisiyle oyun oynama deneyimi için tasarlandı.

BenQ Orta Doğu ve Türkiye Genel Müdürü Manish Bakshi EL2870U için şunları söyledi: “Bu model eğlence meraklılarına maksimum kullanım ve heyecan yaşatmak için tasarlandı. Göz sağlığınızı önemseyen Eye-Care teknolojisi ile HDR destekli görüntüleme deneyimi sizi bekliyor.”

Net görüntü aktarımı

Yeni monitör, parlaklığı, renk sıcaklığını ve kontrastı zenginleştirmek için tasarlanmış bir monitör. HDR video teknolojisi ile BenQ EL2870U, doğal renklerin gerçek temsili olan gerçek siyah ve parlak beyaz arasında genel bir dinamik aralık sunuyor. Brightness Intelligence Plus teknolojisi ile monitör, kullanıcı deneyimini artırmak için ortamdaki ışık seviyesi ve renk sıcaklığını algılayarak monitörün ekran parlaklığı ve renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlar. Bu sayede aşırı pozlanmayan görüntü net ve yoğun bir şekilde görünüyor.

BenQ EL2870U hakkında daha fazla bilgi burada.

ASUS, Yeni Taşınabilir Monitörü Duyurdu: ZenScreen Touch