LG’den Türkiye Pazarına Yeni UtraGear Oyun Monitorü LG’den Türkiye Pazarına Yeni UtraGear Oyun Monitorü
LG Türkiye'deki oyun meraklılarına yeni bir UltraGear oyun monitörü sunuyor. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. LG’den Türkiye Pazarına Yeni UtraGear Oyun Monitorü

LG Türkiye’deki oyun meraklılarına yeni UltraGear oyun monitörü sunuyor. Genişletilmiş UltraGear 1 ms IPS NVIDIA G-SYNC oyun monitörleri Mart başında Türkiye’de satışa sunulacak.

UltraGear, IPS 1 ms (GTG) 240 Hz yenileme hızı, G-Sync uyumlu Adaptive-Sync teknolojisi, sRGB %99 ile IPS HDR10 renk gamıyla öne çıkıyor.

Renk doğruluğu

%99 sRGB’ye sahip IPS ekran, yüksek renk doğruluğu ve geniş izleme açısı sunuyor. 27GN750 UltraGear oyun monitörü, doğru renk reprodüksiyonu sağlamak için Nano IPS teknolojisini kullanıyor. Monitör, DCI-P3 renk alanının yüzde 98’ini kapsayan bir renk gamı sunuyor.

Philips 243B9 Monitörü Piyasaya Çıkıyor

Oyun deneyimi

Full HD görüntüler üreten monitör, HDR10 desteğine ve NVIDIA G-SYNC uyumlu ve uyarlamalı senkronizasyona sahip. Monitör, titreşimsiz yüksek çözünürlüklü görüntüler ve 240 Hz yenileme hızı ile düşük tepki süresi sunuyor. Monitör ayrıca, FPS oyunlarına yönelik tasarlanan Dynamic Action Sync modu, Black Stabilizer ve Crosshair gibi seçenekler içeriyor.

Dinamik Hareket Senkronizasyonu ve Siyah Dengeleyici

Dinamik Hareket Senkronizasyonu özelliğiyle giriş gecikmesi düşürülüyor. Siyah Dengeleyici ise en karanlık yerlerde bile detayları net şekilde görüntüleyebiliyor. 27GN750 UltraGear oyun monitörünün üç yönlü neredeyse çerçevesiz tasarım ve tabanı, ekranın eğimini, yüksekliğini ve dönüşünü değiştirmek için ayarlanabiliyor.

AOC’den 35 İnçlik Yeni Ultra Geniş Oyun Ekranı!