ViewSonic’in Monitörleri, Baharın Renklerini En Canlı Haliyle Gösteriyor ViewSonic’in Monitörleri, Baharın Renklerini En Canlı Haliyle Gösteriyor
ViewSonic, yeni VG33SMH serisi monitörlerini tanıttı. Hem iş hem de ev kullanımı için ideal özellikleriyle dikkat çeken VG33SMH ailesi, 22 ve 24 inç ekran... ViewSonic’in Monitörleri, Baharın Renklerini En Canlı Haliyle Gösteriyor

ViewSonic, yeni VG33SMH serisi monitörlerini tanıttı. Hem iş hem de ev kullanımı için ideal özellikleriyle dikkat çeken VG33SMH ailesi, 22 ve 24 inç ekran seçenekleriyle kullanıcıları küçük ekranların dar kalıplarından uzaklaştırıyor. Üstün Ergonomi ve SuperClear görüntü teknolojisi ile baharın bütün renklerini en net biçimde dilediğiniz açıdan görmenizi sağlıyor.

ViewSonic’in yeni VG33SMH serisi monitörleri, 1080p FULL HD çözünürlüklü görüntünün keyfini, SuperClear Teknolojisi ile 178/178° geniş görüş açısıyla sunuyor. VG serisinin diğer monitörleri gibi öncelikli olarak iş hayatı için tasarlanan VG33SMH, yükseklik ayarı, kendi etrafında dönme, öne ve arkaya eğilme gibi ergonomik imkanlara sahip. VESA duvara monte uyumluluğu ile dilediğiniz yere konumlandırabileceğiniz ürün, HDMI, DVI-D ve VGA girişlerine destek vererek, geniş bir kullanım alanı yaratıyor.

Eco Mod özelliğiyle %40’ın üzerinde enerji tasarrufu sağlayan VG33SMH, profesyonel grafik tasarım ile uğraşan kullanıcılara, okullara, hastanelere ve kurumsal firmalara, hem görsel kabiliyetleri, hem fiziksel yetenekleriyle ideal çözüm sunuyor.

Bu yeni monitörler hakkında detaylı bilgiyi buraya tıklayarak bulabilirsiniz.