80 Days İle Dünyayı Gezin ve Yarışın 80 Days İle Dünyayı Gezin ve Yarışın
Jules Verne’in klasik macera romanı, 80 Days oyunu ile iOS cihazlara geliyor. 80 Days, orijinal fikrini ünlü yazar Jules Verne’in “Seksen Günde Devr-i Alem”... 80 Days İle Dünyayı Gezin ve Yarışın

Jules Verne’in klasik macera romanı, 80 Days oyunu ile iOS cihazlara geliyor.

80 Days, orijinal fikrini ünlü yazar Jules Verne’in “Seksen Günde Devr-i Alem” romanından alıyor. iOS platformuna çıkan oyunda siz ve rakipleriniz seksen günde dünyayı dolaşıp başlangıç noktasına geri dönmeye çalışıyorsunuz.

Bu yolculuğa çıkarken yanınıza sınırlı miktarda eşya alabilirsiniz, istediğiniz yoldan gidebilirsiniz ve farklı araçlar kullanabilirsiniz. En kısa zannettiğiniz yolda başınıza tonla sorun çıkabilir, hatta yarıştan ayrılmak zorunda bile kalmanız mümkün. İşin içine steampunk türünde icatlar ve araçlar girince oyun daha da eğlenceli oluyor.

Yolculuk sırasında İstanbul’a da uğrayabileceğiniz, zengin bir dünya ve ilginç karakterler vaadeden bu macera oyununu hem iPhone, hem de iPad’de oynayabilirsiniz. AppStore’dan 10.49 TL fiyatla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.