Android Wear ile YouTube Keyfi Android Wear ile YouTube Keyfi
Android Wear kullanıyor musunuz? Peki bileğinizden YouTube videoları izlemek istemez misiniz? Muhtemelen istemezsiniz... Olsun, yine de buyrun haberimize! Android Wear ile YouTube Keyfi

Android Wear kullanıyor musunuz? Peki bileğinizden YouTube videoları izlemek istemez misiniz? Muhtemelen istemezsiniz. Ama teknoloji sizi bizi dinleyecek değil ya canım…

Geçtiğimiz günlerde watchOS 2 tanıtılmış, Apple Watch’a video oynatma özelliği getirileceği açıklanmıştı. Pek ya Android Wear kullanıcıları? Evet; yeni bir uygulamayla onlar da artık YouTube üzerinden video izleyebilecekler.

Video for Android Wear&YouTube ismindeki uygulama, sesle arama da destekliyor. Ses demişken, üzerinde herhangi bir hoparlör bulunmayan Android Wear saatlerde ses nasıl alınacak? Çok basit: Bluetooth kulaklıklarla.

Uygulamanın sahip olduğu bir diğer özellik de, Chromecast desteğine de sahip olması. Bu özellikle birlikte, TV’ye saat üzerinden aktarılan videolar, aynı zamanda saat üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Peki ya şarj? O konuya hiç girmeyelim diyor, sizleri uygulamanın tanıtım videosuyla baş başa bırakıyoruz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.