Kategoriler

Android’deki En İyi 13 Hayatta Kalma Oyunu

Hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olan mobil platformlar, oyun dünyasının da bir parçası. Bazılarımız android, bazılarımız iOS, bazılarımız ise Windows’larımızla oyun oynamayı pek seviyor. Kimi zaman platform, kimi zaman aksiyon, kimi zaman ise hayatta kalma türüne odaklanıyoruz.

İşte hem hayatta kalma türünden, hem de android platformundan vazgeçemeyenlere, 13 başarılı oyun. Listemizde eksik olduğunu düşündüğünüz başka oyunlar varsa yorum yaparak paylaşmaktan çekinmeyin.

Dead Trigger 2
Gelin listemize Dead Trigger 2 ile başlayalım. FPS türünün yanında hayatta kalma türünden de hoşlanıyorsanız, Dead Trigger 2 tam size göre. Amacımız, zombileri yok etmek ve aynı zamanda verilen görevleri yerine getirmek. Oyunu oynayabilmek için Android sürümünüzün 4.0 ve üzeri olması gerekiyor.

Oyuna ulaşmak için linki takip edebilirsiniz.

Duet
Duet, hayatta kalma türünün yanında bulmaca severlerin de oynayabileceği bir oyun. Oyun boyunca yapacağımız tek şey iki farklı küreyi doğru şekilde yönlendirmek. Ancak işler göründüğünden daha farklı ve zor. Her seviyede daha zorlu bulmacalar bizleri bekliyor. Oyuna ulaşmak için linki takip edebilirsiniz.

Five Nights at Freddy’s 1 ve 2
Five Nights at Freddy’s 1 ve 2, bizleri gizli kameralarla dolu bir mekana davet ediyor. Bu noktada biz, bir güvenlik görevlisiyiz ve amacımız da kameraları kontrol etmek. İşin çirkin yanı ise kötülük tarafından ele geçirilen peluş oyuncaklarla denk gelme ihtimalimiz de var. Oyuncak dediğimiz bakmayın. Onlar, ölümü garantileyen yaratıklar. Oyunlara link üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 2 3 4