Apple’dan 100 Uygulama ve Oyuna Büyük İndirim! Apple’dan 100 Uygulama ve Oyuna Büyük İndirim!
Apple'dan büyük yaz indirimi başladı... Apple Store'da 100 uygulama ve oyuna Büyük indirim var!!! Apple’dan 100 Uygulama ve Oyuna Büyük İndirim!

Apple 100 adet iOS uygulaması ve oyununa yaz indirimi getirdi. Eğer yaz aylarında oynayacak güzel oyunlar ya da işinize yarayacak uygulamalar arıyorsanız, bunları satın almak için tam zamanı.

İndirimdeki uygulamalar ve oyunlara şöyle bir göz attığmız zaman uygulamalar arasında Retromatic Facetune, Pixelmator, ve GoodReader gibi isimler bulunuyor. Oyunlar arasında ise Angry Birds, Badland, Fruit Ninja, Jungle Run, Rayman, Goat Simulator, Limbo gibi hepimizin çok iyi bildiği başarılı yapımlar mevcut.

Hatırlatmak isteriz ki Apple Store üzerindeki tüm bu oyunlar ve uygulamalar tek fiyat üzerinden satılıyor. Apple Store’da normalde fiyatları çok daha yüksek olan bu oyun ve uygulamaları indirim süresi sona ermeden toplamayı unutmayın.Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.