Beats Pill XL Sahipleri İçin Önemli Bilgilendirme! Beats Pill XL Sahipleri İçin Önemli Bilgilendirme!
Beats Pill XL sahipleri için Apple, önemli bir duyuruya imza attı. Duyuruya göre bu ürünlerin bataryaları, yangın çıkarma riskine sahip! Detaylar içeride! Beats Pill XL Sahipleri İçin Önemli Bilgilendirme!

Kasım 2013’te tanıtılan Beats Pill XL sahipleri için Apple, önemli bir duyuruya imza attı. Duyuruya göre bu ürünlerin bataryaları, yangın çıkarma riskine sahip!

Eğer bir Beats Pill XL’e sahipseniz, Apple’ın yaptığı bu duyuruya kulak verin deriz. Firma, yaptığı açıklamaya göre sorgusuz sualsiz ücret iadesi yapıyor.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz. Şakaya gelmez, ihmal etmeyin.

speaker-pillxl-standard-thrqrtleft-O

Beats Pill XL Müşterileri için Önemli Duyuru: Tüm Beats Pill XL Hoparlörleri Geri Çağırılıyor

CUPERTINO, Kaliforniya – 3 Haziran, 2015 – Apple bugün Beats Pill XL hoparlörleri kendi isteğiyle geri çağırdığını ve müşterilere para iadesi yapacağını duyurdu. Apple, nadir durumlarda olsa bile Beats Pill XL bataryasının aşırı ısınıp yangın riski yaratabileceğini bildirdi. Bu geri çağırma diğer Beats veya Apple ürünlerini etkilemiyor.

Müşterilerin güvenliği şirketin birinci önceliği olduğu için Apple, müşterilerinden Beats Pill XL hoparlörlerini kullanmayı bırakmalarını istedi. Beats Pill XL hoparlörlerini kullanan müşterilerin, ürünlerini Apple’a nasıl geri iade edecekleri ve 875 TL tutarındaki elektronik geri ödemelerini nasıl alacakları hakkında detaylı bilgi almak için şu adresi ziyaret etmeleri gerekiyor.

Beats Pill XL, hoparlör ızgarası üzerindeki “b” logosu ve kulp üzerindeki “beats pill XL” yazısı ile tespit edilebilir. Ürün siyah, metalik mavi, pembe, titanyum ve beyaz olmak üzere 5 renkte satışa sunulmuştu.

Beats Pill XL, Beats by Dre tarafından Kasım 2013’de tanıtılmıştı. Apple Beats’i 2014 yılında satın aldı.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.