Beats Solo2, Kablolarından Kurtuldu Beats Solo2, Kablolarından Kurtuldu
Beats, Apple satın alımının ardından gelen ilk modelini duyurdu. Yeni duyurulan bu kulaklık, Beats Solo2’nin kablosuz versiyonu olarak nitelendirilebilir. Üzerindeki “b” tuşuyla şarkıların geçilmesini... Beats Solo2, Kablolarından Kurtuldu

Beats, Apple satın alımının ardından gelen ilk modelini duyurdu. Yeni duyurulan bu kulaklık, Beats Solo2’nin kablosuz versiyonu olarak nitelendirilebilir.

Üzerindeki “b” tuşuyla şarkıların geçilmesini sağlayan ürün üzerinde ses kontrolleri de mevcut. 12 saatlik müzik vadeden kablosuz Solo2, yolda sizi yarı yolda bırak(a)mıyor; zira pilin bitmesi durumunda, kabloyu takıp müziğinizi dinlemeye devam edebiliyorsunuz.

300$ gibi bir fiyat etiketine sahip olan ürün, kırmızı, mavi, siyah ve beyaz renklerde piyasaya çıkacak. Özellikle İstanbul’daki okurlarımız, kulaklığı bu ay içerisinde Zorlu Center ya da Akasya AVM’deki Apple Store’lardan alabilirler.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.