“Game of Quotes” ile Sohbet Troll’lemece! “Game of Quotes” ile Sohbet Troll’lemece!
Hikâyesi ve acımasızlığıyla ön plana çıkan Game of Thrones dizisinin şiirsel karakterleri, "Game of Quotes"la karşımızda! Sohbet troll'lemeye var mısınız? “Game of Quotes” ile Sohbet Troll’lemece!

Tüm dünyanın konuştuğu fenomen Game of Thrones, 5. sezonu da geride bıraktı. Hikâyesi ve acımasızlığının yanı sıra karakterlerinin şiirselliğiyle de ön plana çıkan dizi, Telltale Games’in episodik oyunuyla da ses getirmişti. GoT, görülen o ki şimdi de “Game of Quotes” isimli bir uygulamanın doğmasına neden olmuş.

fragtist-haber-game-of-quotes-3

iPhone, iPod Touch ya da iPad’inizde kullanabileceğiniz bir klavye bu. Peki ne işe yarıyor, nasıl çalışıyor? iOS klavyesi, yüzlerce Game of Thrones sözü içeriyor. Westeros’ta harman olan yiğitlerin pek çok sözünü, parmaklarınızın ucunda bulabiliyorsunuz. Sonrası malum: Arkadaşlarınızla yaptığınız herhangi bir muhabbeti troll’lemek. Özellikle Tyrion Lannister ve Lord Baelish’ten (ve de elbette Hodor’dan) pek çok güzel söz bulmak ve sohbet esnasında arkadaşlarınıza bu sözleri yollamak mümkün (Hodor! -Hodor).

fragtist-haber-game-of-quotes-4

1,99TL fiyat etiketine sahip olan uygulama, Game of Thrones ‘u özleyen ve bu özlemine biraz da eğlence katmak isteyen kullanıcılar için oldukça ideal. Game of Quotes uygulamasını hemen şuradan satın alabilir, arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz (gerçi arkadaşınız pek eğlenmeyebilir, bilemedik. -Mert).

fragtist-haber-game-of-quotes-1

iPhone, iPad ya da iPod Touch’ınıza ekleyebileceğiniz bir diğer ilginç klavye de, Clickwheel’ı son kullanan Apple ürünü 7. nesil iPod Classic‘in ardından kullanıcıların bir nostalji duygusuyla sarıldıkları “Click Wheel Keyboard“du. Bu klavyenin tanıtım videosuna da aşağıdan göz atabilirsiniz. Buyrun:

Not: Görseller ve haberin kaynağı “The Next Web” isimli site.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.