Gnarbox ile Her Yerde Video Düzenleyin! Gnarbox ile Her Yerde Video Düzenleyin!
Bolca video çekiyorsanız ve çektiğiniz videoları hızlıca düzenleyip hazır hâle getirme ihtiyacı duyuyorsanız, Gnarbox isimli bu ufak kutu tam da size göre. Gnarbox ile Her Yerde Video Düzenleyin!

Bolca video çekiyorsanız ve çektiğiniz videoları hızlıca düzenleyip hazır hâle getirme ihtiyacı duyuyorsanız, Gnarbox (GB) isimli bu ufak kutu tam da size göre.

Dört çekirdekli bir işlemciye, 4GB belleğe ve kendi GPU’suna sahip olan; iOS’li ya da Android’li bir cihaza bağlanarak kullanılan bir video işlem merkezi bu. 7 saatlik pil ömrüyle gelen GB, 4K videoları bile rahatlıkla işleyebiliyor. 2.5″lik bir harici HDD gibi duran ürün, 128GB depolamaya sahip. Bu alan, video çekim esnasında SD kartın yedeklenmesi için de oldukça faydalı bir özellik.

Kare kare kesim, ağır/hızlı çekim ayarlama, görüntü oranını değiştirme, ışık/renk ayarları yapma, filtre ve müzik ekleme gibi özelliklerle gelen GB, DSLR ve aksiyon kameralarını destekliyor. Cihaza aynı anda birden fazla cihazın bağlanabiliyor olduğunu da belirtelim (hem kamera, hem de iOS/Android tarafında. Android’e bu destek, ürün çıktığında gelecek yalnız).

4K videoları herhangi bir sorun yaşamadan telefonunuzdan/tabletinizden izlemenizi de sağlayan GB, videoları iOS/Android üzerinden doğrudan Facebook, Twitter, YouTube ve Vimeo gibi platformlara da yükleyebiliyor.

İki yıldır geliştirme aşamasında olan ve şu anda Alpha seviyesinde bulunan ürün, Kickstarter’da beklediği desteği almış. Ürünün, 2016’nın bahar aylarında raflarda yerini alması bekleniyor.

Gnarbox’un Kickstarter videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz. Buyrun:Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.