Google, Android One Bütçe Telefonlarını Tanıtıyor Google, Android One Bütçe Telefonlarını Tanıtıyor
I/O 2014’te ortaya atılan Android One bütçe telefonları, Google tarafından 15 Eylül’de detaylı olarak tanıtılacak. Bu telefonlarla birlikte ucuz fiyata iyi bir kullanıcı deneyimi... Google, Android One Bütçe Telefonlarını Tanıtıyor

I/O 2014’te ortaya atılan Android One bütçe telefonları, Google tarafından 15 Eylül’de detaylı olarak tanıtılacak.

Bu telefonlarla birlikte ucuz fiyata iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefleyen Google, bu amaçla akıllı telefonları çok daha fazla insanın cebine girmesini sağlamayı amaçlıyor. Yalnız şöyle bir nüans var ki, hedeflenen pazar Hindistan (tanıtım da Hindistan’da gerçekleştirilecek). Ki zaten I/O’da da firma, Hintli akıllı telefon üreticileri Karbonn ve Spice ile anlaşma yaptıklarını belirtmişti hatırlayacak olursanız.

Şimdilik telefonlar hakkında ekstra haber yahut ekstra bilgi yok. I/O’dan bildiğimiz, bu telefonların radyo, 4,5” ekran, SD kart desteği ve çift SIM kart gibi özellikleri bünyesinde barındıracak olması. Onun haricinde beklemedeyiz.

15 Eylül’e kadar herhangi bir sızıntı olursa, bu haberi de güncelleyeceğiz. Bakalım.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.