Google Glass, “Enterprise Edition” ile İş Dünyasına Giriyor! Google Glass, “Enterprise Edition” ile İş Dünyasına Giriyor!
Google Glass, geleceğini iş dünyasında bulma peşinde! Google Glass Enterprise Edition geliyor! Detaylar için haberimizi ziyaret edebilirsiniz. Tıklayın! Google Glass, “Enterprise Edition” ile İş Dünyasına Giriyor!

Ortaya çıktığı günden beri gerek teknik yetersizlikleri, gerekse kişilerin gizliliklerinden endişe duymalarından ötürü bir türlü arkasını toparlayamayan Google Glass, yolunu iş dünyasında arama peşinde.

Firmanın üzerinde çalıştığı “Google Glass Enterprise Edition”, tam da bu amaç için geliştiriliyor. Gözlüğün, finans ve medikal sektörlerde kullanılması amaçlanıyor. Bu da teknik kapasitesi daha yüksek, daha az estetik kaygı taşıyan ve gizlilik konusunda herhangi bir sıkıntı teşkil etmeyen Google Glass’ların geleceği anlamını taşıyor.

Peki ya yeni nesil Google Glass? Donanımının Intel’e emanet edileceği belirtilen bu gözlük, tasarımsal açıdan da çok daha zarif ve hafif olacak. İlgili haberimizi şu adresi takip ederek okuyabilirsiniz.

Yıllanmış Google Glass’ın ilk tanıtım videolarından birini de aşağıdan izlemeniz mümkün. İyi seyirler! (:Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.