HATIRLATMA: BiTaksi ile Yarın İstanbul’da Taksiler Ücretsiz! HATIRLATMA: BiTaksi ile Yarın İstanbul’da Taksiler Ücretsiz!
Akıllı telefonlarımız artık her işimize koşar oldular malumunuz. Yapmadığımız şey yok artık cebimizde taşıdığımız bu küçüklerle. Resim çekmek, müzik dinlemek, internete girmek, banka işlerini... HATIRLATMA: BiTaksi ile Yarın İstanbul’da Taksiler Ücretsiz!

Akıllı telefonlarımız artık her işimize koşar oldular malumunuz. Yapmadığımız şey yok artık cebimizde taşıdığımız bu küçüklerle. Resim çekmek, müzik dinlemek, internete girmek, banka işlerini halletmek, yemek sipariş etmek, uçak bileti almak, sinema rezervasyonu yapmak, mekân tavsiyesi almak, taksi çağırmak.

Evet, şu anda bizi ilgilendiren kısım işin “taksi çağırmak” kısmı. Zira bu iş için oldukça başarılı bir uygulama mevcut: BiTaksi. Şu an için İstanbul’da oldukça yaygın olarak kullanılan BiTaksi, pek çok kişinin işine yarayacak bir kampanyaya imza atıyor yarın. Bu gece 00.00’dan yarın gece 23.59’a kadar sürecek olan kampanya dahilinde, 30TL’ye kadar olan taksi ücretleri ödenmeyecek.

bitaksi-fragtist-2

iOS ve Android’de bedava olarak sunulan uygulamanın sunduğu kampanya, yalnızca kredi kartı ile yapılan seyahatlerde geçerli. Bunun için de uygulamaya kredi kartı ile giriş yapmış olmak ve ödeme seçeneğini de kredi kartı olarak belirlemek gerekiyor. Sonrası dediğimiz gibi, 30TL ve altında taksi ücretleri bedava. Tabi bir taksiden inip diğerine binmek de yok, sadece ilk yolculuklar ücretsiz olacak zira (derseniz ki elimde 5 tane Android’li telefon var, 5 tane de kredi kartı, onu bilemem tabi -Mert).

Hazır Hobbit gösterime giriyor, taksiyle gidin işte sinemalara. Fena mı?Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.