Kategoriler

HTC: “2015 Sürprizlerimiz Göz Alacak!”

HTC’nin Global Çevrimiçi İletişim Yöneticisi Jeff Gordon, firmanın 2015 sürprizlerinden bahsetti. Gordon’a göre 2015 yılı yol haritası, bugüne kadarki HTC yol haritaları arasında en iyisi olacak.

Yöneticinin konuyla ilgili attığı iki tweet şu şekilde: “2015’te #TeamHTC için aşırı derecede heyecanlıyım. Ne üzerinde çalıştığımızı sizlere göstermek için sabırsızlanıyorum!” “HTC’nin 2015 yol haritası, şimdiye kadarkiler arasında en iyisi olacak—sizi şaşırtacak büyük sürprizlerimiz var.

HTC, akıllı telefon dünyasında çok da stabil bir konumda değil. Eski modelleriyle kullanıcılar arasında çok da popüler olmayan firma, HTC One ve HTC One M8 gibi modelleriyle beğeni toplamış; fakat çok büyük maddi kazançlar elde edememişti. Daha sonra Desire EYE ve RE Camera ile mobil fotoğrafçılık alanına yönelen ürünler geliştiren HTC, Nexus 9 ile de tablet atağını gerçekleştirmişti.

Peki HTC’nin yol haritasında hangi cihazlar olacak? Açıkçası o kısım henüz karanlık. Yeni bir tablet, phablet, giyilebilir ya da herhangi başka bir ürün, yeni HTC One akıllı telefona eşlik edecek olan cihazlar arasına adını yazdırabilir.

Jeff Gordon’ın belirttiği sürprizlerin, CES 2015’te açığa çıkması umuluyor. CES 2015, 6-9 Ocak arası Las Vegas’ta gerçekleştirilecek.

HTC’nin en ilginç ürünlerinden olan ve geçtiğimiz yıl içerisinde piyasaya çıkan RE Camera‘nın tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Mobil