Kategoriler

HTC, İki Yeni Model Hazırlıyor!

Son zamanlarda pek çok telefon üreticisi çift üst seviye modelle karşımıza çıkar oldu. Samsung’un Galaxy Note 4’le birlikte Galaxy Note Edge çıkarmış olması, Galaxy S6’nın yanında bir de Galaxy S Edge’e yer verecek olması mesela. Ya da Apple’ın iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı, Sony’nin Xperia Z3 ve Z3 Compact’i…

Üst seviye cihazlarda seçeneklerimiz gitgide artıyor görüldüğü üzere. Bu alternatif model çıkarma furyasına, internette dolaşan sızıntılar gösteriyor ki HTC de katılıyor. Ortaya çıkan bir görsel, firmanın iki adet tepe seviye cihaz geliştirdiği yönünde.

fragtist-haber-htc-one-m9-evleaks

Görsel, @evleaks kaynaklı ve benzer tasarıma ve farklı boyutlara sahip iki telefona ev sahipliği yapıyor. HTC One M8’in yerine gelmesi beklenen bu yeni telefonlar, ön kısımlarında stereo hoparlörlere ve büyük kameralara yer veriyorlar. Tasarımlarda dikkat çeken bir diğer unsur da, ekran çerçevesinin inceliği. Büyük olan cihazda, Samsung Galaxy serisine benzer şekilde bir tuş bulunuyor. Samsung’un bu duruma bir tepki gösterip göstermeyeceğiyse henüz belli değil.

Bu iki model, HTC’nin yeni tepe seviye cihazları hakkında çıkan farklı isim ve teknik özellikleri de açıklar nitelikte aslında. Görseller doğru olmasa bile, HTC gerçekten de iki model birden hazırlıyor olabilir kısacası. Bu durumun ne kadar gerçek olduğunu, Mart ayı içerisinde gerçekleşecek olan MWC’de göreceğiz.

2015’te farklı bir yol izleyeceğini belirten HTC, 2014’te de gireceği bu farklı yolun ilk sinyallerini RE Camera ile vermişti. Bu kameranın tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
9
İlgili etiketler:
· · · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Mobil · Telefon