Instagram, E-Posta İşine Giriyor! Instagram, E-Posta İşine Giriyor!
Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan Instagram, servisi e-posta ile biraz daha ön plana çıkarmanın planlarını yapıyor. Detaylar haberimizde. Tıklayın! Instagram, E-Posta İşine Giriyor!

Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan Instagram, servisi e-posta ile biraz daha ön plana çıkarmanın planlarını yapıyor.

Firma, bu ay kimi kullanıcılarına “Hesap Özeti” minvalinde e-postalar göndermeye başladı. Bunu, Twitter’ın belirli aralıklarla gönderdiği “En İyiler” e-postalarına benzeyen bir özellik. Instagram, gelen bilgilere göre ilk defa böyle bir adım atıyor. Peki bu adım, Facebook’un geçtiğimiz yıllarda renklerine kattığı fotoğraf paylaşım uygulamasının işine nasıl yarayacak?

Şöyle ki platform, bu e-postalarla birlikte kullanıcılara, kendini daha sık hatırlatma şansına erişecek. Hiç akılda yokken bile kullanıcılar, bu e-postalar sayesinde Instagram’i ziyaret edecekler. Elbette istemeyen kullanıcıların, tek tuşla bu e-posta gönderiminden çıkabileceklerini belirtelim.

fragtist-haber-instagram-highlightsYiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.