iPad Air 2’yi “Biraz” Zorladılar! iPad Air 2’yi “Biraz” Zorladılar!
iPad Air 2’nin testleri, internete düşmeye başladı artık. Ne gibi testler mi? Şöyle söyleyeyim, bizim yapmaya cesaret edemeyeceğimiz türden testler. Buyrun. İlk testimiz, iPad Air 2’nin... iPad Air 2’yi “Biraz” Zorladılar!

iPad Air 2’nin testleri, internete düşmeye başladı artık. Ne gibi testler mi? Şöyle söyleyeyim, bizim yapmaya cesaret edemeyeceğimiz türden testler. Buyrun.

İlk testimiz, iPad Air 2’nin bükülme testi. Aslına bakacak olursanız oldukça saçma bir test olduğunu söyleyebiliriz: Bu boyutta herhangi bir tableti, böylesi bir güç uyguladıktan sonra bu hâle getirmek mümkün zaten. Yine de izleyebilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=1nPj9QaXg0E

Daha mantıklısı için belki şu teste bakabilirsiniz. En azından makul bir baskı uygulanıyor ve sonuçları da daha makul oluyor.

Burada da, tabletin düşürme testine göz atmanız mümkün:

Ve son olarak en çılgın teste geldik. “Bu ne keyif?” diye sormak istiyoruz… Suya attınız, eyvallah; bükmeye çalıştınız, hadi ona da tamam. Ama arkadaş, aleti önce havalı tüfekle; o da yetmeyince 50 kalibrelik tüfekle vurmak nedir? Bu kafayı bize anlatabilir misiniz? Hayır bir de adamlar bunu yıllardır yapıyor!

Ne? YouTube’da izlenme mi? Hmm… Peki.

Testin sonunda ortaya paramparça bir iPad Air 2 çıkıyor elbette. İzlemek için buyrun:Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.