Kategoriler

iPad Pro’nun Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Apple, iPad, iPad Pro, Türkiye, Fiyat

Apple’ın 9 Eylül’de gerçekleştirdiği konferansta tanıttığı iPad Pro’nun ülkemizdeki çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

Apple’ın 9 Eylül’de gerçekleştirdiği konferansta tanıttığı iPad Pro’nun ülkemizdeki çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

iPad ailesinin en büyük üyesi olan iPad Pro, tüm dünya ile birlikte çok yakında ülkemizde de satışa sunulacak. Microsoft’un surface tabletine benzer bir mantığa sahip olan iPad Pro, özellikle tasarımcıların gözdesi oldu. Sahip olduğu büyük ekran ve güçlü bir işlemci sayesinde birçok işi kolayca yapmanızı sağlayan iPad Pro, 11 Kasım‘dan itibaren Apple Türkiye’nin internet sitesinden satın alınabilecek. 11 Kasım’dan sonra Apple Store‘lardan da satılmaya başlayacak olan iPad Pro yanında Apple Pencil, Smart keyboard ve kılıflar da satışa sunulacak.

32 GB’lık wi-fi modeli 2,999 TL‘den satılacak olan iPad Pro’nun 128 GB’lık wi-fi + hücresel modeli ise 4,099 TL‘lik fiyat etiketiyle satılacak. Bunun yanında Apple Pencil 379 TL‘den, Smart Keyboard ise 649 TL‘den satışa sunulacak. Kılıflar ise 219 ile 279 TL aralığında fiyatlara sahip olacak.

Dört hoparlör, Touch ID sensörü, Smart Connector gibi birçok önemli özelliklere sahip olan bu büyük tablet, 12,9 inçlik retina ekrana, 64-bitlik A9X işlemciye ve M9 hareket işlemcisine sahip. 8 megapiksel arka, 1,2 megapiksel ön kameraya sahip iPad Pro, ekranın büyüklüğünden dolayı özellikle sanatsal işlerle uğraşanların gözdesi halinde.

Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
· · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Mobil · Tablet