iPhone İçin Yeni Yandex.Mail’ı Hemen İndirin! iPhone İçin Yeni Yandex.Mail’ı Hemen İndirin!
Rus arama devi Yandex, iPhone için Yandex.Mail uygulamasını güncelledi. Tamamen yenilenen arayüz ve eklenen özellikler, kullanıcılara çok rahat ve kolay bir e-posta deneyimi sunuyor.... iPhone İçin Yeni Yandex.Mail’ı Hemen İndirin!

Rus arama devi Yandex, iPhone için Yandex.Mail uygulamasını güncelledi. Tamamen yenilenen arayüz ve eklenen özellikler, kullanıcılara çok rahat ve kolay bir e-posta deneyimi sunuyor.

Türkiye’de yaptığı lokalizasyon çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Yandex, iPhone kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği Yandex.Mail uygulamasını yeniledi. Yepyeni bir arayüze kavuşan Yandex.Mail uygulaması, kullanıcılara büyük kolaylıklar sunan özelliklerle de donatıldı. iPhone için tasarlanan yeni Yandex.Mail’de ana ekran, e-postalarınıza ve e-postalar için kullanılan araçlara ayrılarak kullanıcının hızlı ve verimli şekilde hesabını kontrol etmesini sağlıyor. E-posta ayarları, gelen kutusu ve diğer kutular, arama çubuğu gibi tüm araçlar tek bir parmak hareketiyle rahatça kontrol edilebilecek şekilde ekrana yerleştirilmiş durumda. iPhone 4’ten kalma eski Yandex.Mail’ın kullanılacak bir yönü kalmamıştı zaten; güncelleme biraz geç bile kalmıştı. Eh, geç olsun da güç olmasın diyoruz.

Yenilenen Yandex.Mail’de, e-postaları silmek, okundu olarak işaretlemek gibi işlemler için kullanıcıların ilgili e-postanın üzerinde parmaklarını sağa veya sola sürüklemeleri yeterli oluyor. Bu sayede e-postalar kolayca düzenlenebiliyor. iPhone için optimize edilen yeni Yandex.Mail ayrıca gelen bir e-postayı açmadan, özet görsel üzerinden içeriğini anlamaya imkan tanıyor. Tüm bunların yanı sıra, birden fazla e-posta hesabı olan kullanıcılar, tüm hesaplarını Yandex.Mail üzerinden aynı anda kullanabiliyorlar. Bunun yanı sıra yeni Yandex.Mail, İnternet bağlantısı olmadığında bile e-postaların okunmasını ve yanıt yazılmasını mümkün kılıyor.

Yeni uygulamanın iPhone sürümünü şuradan, Android sürümünü ise buradan indirebilirsiniz. Yandex’in geçtiğimiz sene içerisinde tanıttığı yeni Yandex.Browser’ı denediniz mi? Söz konusu tarayıcının videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.