Here Maps Beta, Samsung Galaxy’ler İçin Yayında! Here Maps Beta, Samsung Galaxy’ler İçin Yayında!
Nokia, Ağustos ayının sonlarına doğru Here Maps’i Samsung cihazlara taşıyacağını duyurmuştu. Bugün firma, haritalar servisinin beta sürümünün Samsung Apps’e eklendiğini açıkladı. Bir kez daha... Here Maps Beta, Samsung Galaxy’ler İçin Yayında!

Nokia, Ağustos ayının sonlarına doğru Here Maps’i Samsung cihazlara taşıyacağını duyurmuştu. Bugün firma, haritalar servisinin beta sürümünün Samsung Apps’e eklendiğini açıkladı.

Bir kez daha hatırlatalım: Bu Nokia, Microsoft’un bünyesindeki cihazlar kısmı değil; satılmayan ve hayatına ar-ge, navigasyon ve network çözümleri sunarak devam eden Nokia. Bildiğimiz, tanıdığımız Nokia yani. Devam edelim.

Beta sürümü yayınlanan Here Maps için, dünyanın en iyi harita servislerinden biri diyebiliriz. Ya da o kadar uçmayalım da, Türkiye’nin en iyi harita servislerinden biri diyelim. 100’ü sürüş ve yürüyüş rotalarını da kapsayan toplamda 200 ülkeyi bünyesinde barındıran servis, ücretsiz çevrimdışı harita desteği vermesiyle de gönüllerde taht kuruyor. Veri bağlantısı varken, trafik bilgisi de veriliyor.

nokia-here-maps-beta-samsung-galaxy-1

Eğer bir Samsung Galaxy kullanıcısı değilseniz de üzülmeyin! Nokia, servisin diğer marka/model Android cihazlara ve iOS’e de yakın zamanda geleceğini müjdelemiş. Hem Nokia için, hem de biz kullanıcılar için oldukça iyi bir haber.

Bu arada, bizden duymuş olmayın ama… Uygulamanın “.apk” dosyasına şuradan erişebilirsiniz. Bir deneyin bakalım Android’li telefonunuzda. (:

Nokia’yı seviyoruz, başarılarının devamını diliyoruz.

Kaynak: The Next WebYiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.