Kategoriler

Ödüllü Razer Kishi V2, Android’den Sonra iPhone İçin de Geliyor

Razer iPhone İçin Kishi V2

Bu yılın temmuz ayında Kishi V2‘yi ilk kez tanıtan Razer, yeni nesil Kishi‘nin başlangıcını sağladı ve mobil oyun pazarına üstün kaliteli dokunsal kontroller getirdi. Artık iPhone kullanıcıları da, en yeni AAA oyunlarını stream ederken veya mobil oyunları lokal olarak oynarken, konsol kalitesinde gelişmiş kontroller ve akıcı mobil oyun deneyimi sağlayacak.

Razer‘ın Mobil ve Konsol Bölüm Başkanı Richard Hashim, “Razer’ın PC ve konsol oyunlarındaki 16 yıllık en büyük yeniliklerini; her yerdeki iPhone oyuncuları için gerçek, evrensel uyumlulukla mobil iOS alanına getiriyoruz. iOS platformundaki oyuncular, yalnızca iPhone için tasarlanmış Kishi V2 mobil kontrol cihazını kullanırken gelişmiş bir ultra premium deneyim bekleyebilirler.” açıklamasını yaptı.

iPhone İçin Kishi V2

iPhone için sunulan Kishi V2; ünlü Razer Wolverine V2 gamepad‘inden modellenen tamamen yeni dokunsal mikro anahtar kontroller ve yüksek kaliteli girişler dahil olmak üzere ödüllü birçok özellik içeriyor. iPhone kullanıcıları için Kishi V2 ayrıca programlanabilir çift çok işlevli düğmeyi ve Paylaş düğmesini kullanarak oyuncuların mükemmel oyun içi fotoğrafları veya video klipleri hızla yakalamasına olanak tanıyor.

Ayrıca daha sağlam bir his, rahat bir tutuş ve son derece taşınabilir form faktörü sağlayan basitleştirilmiş köprünün geliştirilmiş bir tasarımını içeriyor. iPhone için Kishi V2, gelecekteki olası iOS cihazları için Kishi V2‘yi geleceğe hazırlayan bir tasarım da dahil olmak üzere günümüz iPhone modelleriyle evrensel uyumluluğa sahip.

Razer Nexus Uygulamasına Ücretsiz Erişim

iPhone için Kishi V2 ayrıca ücretsiz tam entegre Razer Nexus Uygulamasını da destekliyor. iPhone oyuncuları, yüklü oyunlara erişmek, YouTube veya Facebook’ta stream yapmak, binden fazla uyumlu oyuna göz atmak veya kontrol ayarlarını özelleştirmek için Razer Nexus uygulamasını hızlıca başlatabiliyor ve bir düğmeye basarak arayüzünü oluşturabiliyorlar. Razer Nexus isteğe bağlı bir uygulama ve abonelik gerektirmeden yüzde 100 ücretsiz olarak sunuluyor.

iPhone İçin Kishi V2 Teknik Özellikleri

Düğmeler:
Tıklanabilir düğmelere sahip iki analog parmak izi (L3/R3)
Mekanik tıklamalı bir D-pad
ABXY yüz düğmeleri
İki tetik (L2/R2)
İki tampon (L1/R1)
İki programlanabilir çok işlevli düğme (L4/R4)
Menü ve Seçenekler düğmeleri
Paylaş Düğmesi (Razer Nexus gerektirir)
Razer Nexus Uygulama Düğmesi
Boyutlar: Uzunluk: 181mm | Yükseklik: 92mm | Derinlik: 33mm
Ağırlık: 123g
Bağlantı: Lightning bağlantısı
Akıllı Telefon Şarjı: Yalnızca doğrudan şarj için yıldırım bağlantı noktası
Mobil Uygulama: Razer Nexus, eski Razer Kishi uygulamasının yerini alıyor
Ürün Gereksinimleri: iOS 15.4 veya üstü
Şunlarla uyumlu: iPhone 13 Serisi, iPhone 12 Serisi, iPhone 11 Serisi, iPhone X, XS, XS Max, XR, iPhone 8 ve 8 Plus, iPhone 7 ve 7 Plus, iPhone 6S ve 6S Plus, iPhone SE (1. ve 2. gen)

iPhone için Razer Kishi V2 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Aksesuar · Mobil · Oyun ve Uygulama