Blade 2 İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı Blade 2 İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı
Blade 2 Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirilmekte olan bolca aksiyon ağırlıklı bir mobil oyun. Detaylar ve video haberin devamında. Blade 2 İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Blade 2, Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirilmekte olan bir aksiyon ağırlıklı mobil oyun. Genel olarak mobil oyunlarda bulunmayan bir grafik kalitesine sahip olan oyun aynı zamanda rol yapma öğelerine de sahip olacak.

Tam ismi Blade 2 Return of Evil olan devam oyununda, oyuncular farklı karakter sınıflarını seçebilecekler. Oyunu geliştiren Action Square firması daha önce Gladiator, Assassin ve Wizard sınıfları için fragmanlar yayımlamıştı. Yeni yayımlanan fragman Monk sınıfına hızlı bir göz atma olanağı sağlıyor.

İlk fragmanının yayımlanmasından beri sıkı bir takipçi kitlesi oluşturmayı başarmış olan oyunun, iOS ve Android için bu yılın sonuna doğru çıkış yapması bekleniyor.

İyi seyirler.

Paladins, Konsollara GeliyorBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.