Minion’ların Cennetine Davetlisiniz! Minion’ların Cennetine Davetlisiniz!
Mobil platformlar hayatımızın bir parçası ve en azından her birinde mutlaka bir oyun denemişliğimiz vardır. Sırf merakımızdan bile olsa denediğimiz o oyunlar, kimi zaman... Minion’ların Cennetine Davetlisiniz!

Mobil platformlar hayatımızın bir parçası ve en azından her birinde mutlaka bir oyun denemişliğimiz vardır. Sırf merakımızdan bile olsa denediğimiz o oyunlar, kimi zaman insabın hayatında alışkanlık yapıyor ve muhtemelen Minions Paradise da bu tarz bir oyun olacak.

Fragtist MinionsParadise610

EA’in yeni sürprizi Despicable Me (Çılgın Hırsız) animasyonunun şirin sarı minion’ları. Illumination Entertainment ile bir araya gelen EA, Minions Paradise oyununu piyasaya çıkartacak. Oyun, gelecekte birkaç minion’ın hayatını konu alacak ve ilk konuğumuz Phil.

Fragtist MinionsParadiseScreen1

Minions Paradise’da Phil’i yönlendirecek ve çeşitli diğer minion’lara yardım edeceğiz. Ayrıca bol bol dans edecek, balık tutacak ve hatta kayak bile yapacağız. Kısacası ücretsiz olarak oynayabileceğimiz oyunda, kendi cennetimizi yaratacağız. Oyun, Minions filmiyle birlikte 10 Temmuz tarihinde piyasaya çıkacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.