Mobil RPG Oyunu Efsane Savaşları Açıldı Mobil RPG Oyunu Efsane Savaşları Açıldı
Mobil oyun şirketlerinden Netmarble, Monster Taming’i Efsane Savaşları ismiyle yayınladı Mobil RPG Oyunu Efsane Savaşları Açıldı

RPG (Role Playing Game) tarzında oyunseverler şimdi mobil platformda buluşuyor. Mobil oyun şirketlerinden Netmarble, Monster Taming’i Efsane Savaşları ismiyle yayınladı.

Netmarble, oyun tutkunlarının vazgeçilmezi olan RPG oyunları mobil platforma taşımaya devam ediyor. Dünyada Monster Taming ismiyle yıllardır birçok oyunsever tarafından oynanan mobil action RPG oyunu şimdi Efsane Savaşları ismiyle Türk oyun tutkunlarıyla buluşuyor.

Tamamen Türkçe olarak yayınlanan Efsane Savaşları, Türkiye’ye özel yeni karakteriyle birlikte Apple AppStore ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. PVP ve PVE olarak oynanabilen oyun, mobil bir deneyim sunuyor.

Efsane Savaşları 307 kahramanı, bünyesine dahil ediyor. Yüzlerce özel karakter arasından 3 kahraman seçerek başlayan oyuncular, stratejilerini belirliyor ve haritada ilerliyor. Oyun sırasında verilen görevleri tamamlayarak seviye atlayan oyuncular, oyun içinde bulunan düşmanlarla savaşarak hem kahramanını hem de oyun içi ekipmanlarını geliştiriyor.

Netmarble EMEA tasarım ekibi, tamamen yerelleştirilen Efsane Savaşları için Türkiye’ye özel 2 yeni karakteri hayata geçirdi: Assassin Leyla ve Murat.

App Store

Google PlayCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.