Mobil RPG Seven Knights, 9. Bölge İmparator Diyarı’nı Sunuyor Mobil RPG Seven Knights, 9. Bölge İmparator Diyarı’nı Sunuyor
Netmarble Games, mobil RPG oyunu Seven Knights'a İmparator Diyarı isimli 9. bölgenin de dahil olduğu bir güncelleme getireceğini duyurdu. Mobil RPG Seven Knights, 9. Bölge İmparator Diyarı’nı Sunuyor

Netmarble Games, mobil RPG oyunu Seven Knights’a 25 Şubat’ta İmparator Diyarı isimli 9. bölgenin de dahil olduğu  bir güncelleme getireceğini duyurdu.

9. Bölge; İmparator Diyarı, Çin kültüründen öğeler ve Yedi Şövalye ile Dört Lord’un mücadele hikâyesini içeriyor. Güncelleme ile birlikte, yeni açılan 9. Bölge için oyuna beş yeni aşama ekleniyor. Güncellemeyle birlikte, Feng Yan ve Soi gibi doğu esintileri taşıyan dört yeni karakter de oyuna dahil oluyor. Kılıçyeli Lordu olarak da bilinen Feng Yan, kendine karşı bağışıklığı olan zorlu bir büyücü olmasının yanı sıra, aynı zamanda iyi bir kılıç ustası iken; Şahin Göz adını taşıyan Soi ise şahinle bağ kurabilen etkileyici bir kadın dövüşçü olarak karşımıza çıkıyor. Soi’nin en dikkat çeken özelliği ise, tüm müttefiklerine, 5 hedefe birden hücum ederek bağışıklık kazandırması.

9. Bölge güncellemesinin şerefine, Seven Knights 25 Şubat – 10 Mart tarihleri arasında yeni aşamayı (9-1) tamamlayanlara 3 ila 6 yıldız arasında Mücevher Bileti veriyor. Yeni bölgenin son aşamasını (9-5) tamamlayan oyuncular ise 4 yıldız Kahraman Bileti almaya hak kazanıyor.

Seven Knights, Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.