Razer Comms’a Canlı Yayın Özelliği Geldi Razer Comms’a Canlı Yayın Özelliği Geldi
Razer’ın oyuncularla ücretsiz olarak buluşturduğu çevrimiçi oyuncu sohbet programı Razer Comms, Twitch gibi popüler yayın sağlayıcıları üzerinden canlı yayın takip özelliğine kavuştu. Razer Comms’a... Razer Comms’a Canlı Yayın Özelliği Geldi

Razer’ın oyuncularla ücretsiz olarak buluşturduğu çevrimiçi oyuncu sohbet programı Razer Comms, Twitch gibi popüler yayın sağlayıcıları üzerinden canlı yayın takip özelliğine kavuştu.

Razer Comms’a eklenen Stream Viewer ile birlikte oyuncular, Twitch canlı yayınlarını izleyebiliyor, yeni kanallar keşfedebiliyor ve arkadaşlarına bağlanıp paylaşmalarını sağlayabiliyorlar. Bültende şu ifadelere yer verilmiş: “Comms için Stream Viewer sayesinde oyuncuların ilgi alanları, oynadıkları oyunlar ve arkadaşlarının önerileri dahilinde kullanıcılara yeni yayınlar önerilecek. Comms ayrıca yayının takipçilerine yayıncı bağlandığı anda haber verecek. Son olarak da Comms yayınları izleyenler için sohbet grupları sunacak, böylece arkadaşlarınızla rahatça etkileşim ve iletişim sağlayabileceksiniz.

Razer CEO’su Min-Liang Tan, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulunmuş: “Oynanış videoları yayınlamak ve izlemek artık dünya çapında bir fenomen haline geldi –Twitch tek başına günde 60 milyondan fazla ziyaretçi çekiyor ve ayda 16 milyar dakikalık yayın yapılıyor. Razer Comms bu heyecan verici medya içeriği biçimini ve tüketimini daha da arttırmak adına Stream Viewer özelliği sayesinde oyunlardaki sosyal deneyimi geliştirmeyi ve milyonlarca Razer kullanıcısının daha rafine yayın içeriği deneyimine erişmesini hedefliyor.

Twitch Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Matthew DiPietro da, “Amacımız oyuncular neredeyse orada olmak,” diyor ve ekliyor; “Razer’ın yeni masaüstü yazılımı Razer Comms için Stream Viewer, Twitch camiasının birbirine bağlanmasını sağlayan yeni bir yol sunuyor.

Razer Comms hakkında daha fazla bilgi almak ve yazılımı/uygulamayı indirmek için tıklayın.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.