YouTube Gaming Hakkında Bilgiler YouTube Gaming Hakkında Bilgiler
Google'ın, Amazon'un satın aldığı Twitch'in karşısına koymayı düşündüğü servisi YouTube Gaming geliyor! Detaylar için haberimizi ziyaret edebilirsiniz! YouTube Gaming Hakkında Bilgiler

Google’ın bünyesine katmak istediği; ancak Amazon’un satın aldığı Twitch’in karşısına koymayı düşündüğü servisi YouTube Gaming, anlaşıldığı üzere sadece oyuncular için tasarlanan bir servis. Peki servis ne zaman gelecek ve ne gibi özelliklere sahip? Şimdi biraz da ondan bahsedelim.

fragtist-haber-youtubegaming-4

YouTube Gaming servisinin, bu yazın sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor. Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için mobil bir uygulamayla gelecek olan servis, oyuncuların birbiriyle ve sevdikleri oyunlarla iç içe olmasını hedefliyor. Evet; elbette canlı yayın akışı da destekleyecek. Oyun sayfaları, o oyunla ilgili videoları ve canlı yayınları bir araya getirecek. Tavsiyelerle desteklenen arama, kullanıcıların aradıklarını çabuk ve etkili bir yolla bulmalarını sağlayacak.

fragtist-haber-youtubegaming-2

Ne olursa olsun bu, Google’ın Twitch hegamonyasını kırmak için geliştirdiği bir platform. Bunda ne kadar başarılı olur bilinmez elbette; zaman gösterecek. E3’te tanıtılacak olan servisin ne zaman çevrimiçi olacağı konusunda bilgi almak istiyorsanız, şu adresi takip edebilirsiniz.

Merakla bekliyoruz.

fragtist-haber-youtubegaming-3Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.