Philips SHB5500BK ile Kablosuz Müziğin Keyfine Varın Philips SHB5500BK ile Kablosuz Müziğin Keyfine Varın
Philips, Bluetooth özellikli SHB5500BK kablosuz kulaklığını tanıttı. Temiz ve güçlü basın yanı sıra yumuşak tamponlu kulaklıkları ve uzun pil ömrü ile konforlu ve kesintisiz bir... Philips SHB5500BK ile Kablosuz Müziğin Keyfine Varın

Philips, Bluetooth özellikli SHB5500BK kablosuz kulaklığını tanıttı.

Temiz ve güçlü basın yanı sıra yumuşak tamponlu kulaklıkları ve uzun pil ömrü ile konforlu ve kesintisiz bir deneyim vadeden SHB5500BK, Bluetooth destekli herhangi bir cihaza bağlanabiliyor. Kulaklıkların arkası kapalı tasarımı da, ürünün dış sesleri daha iyi ayırmasını ve akustiği korumasını sağlıyor.

Katlanabilir yapısı ve dönen menteşeleriyle kulaklığın taşınabilirliği de üst seviyede. Kulaklığın sezgisel kumandası da ses seviyesini değiştirmek ve/veya müziği durdurmak için kullanılabiliyor.

Bluetooth özellikli Philips SHB5500BK, 199,90TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Eğer bu sıralar böyle bir kulaklık arıyorsanız, iyi bir alternatif gibi duruyor. Bakmakta yarar var.

fragtist-philips-SHB5500Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.