Prestigio, MultiPhone 5507 Duo’yu Tanıttı Prestigio, MultiPhone 5507 Duo’yu Tanıttı
Prestigio, Android 4.4 KitKat işletim sistemli ve çift SIM kart destekli Multiphone 5507 Duo’yu tanıttı. 720p HD çözünürlüğe sahip 5”lik Corning Gorilla Glass 2... Prestigio, MultiPhone 5507 Duo’yu Tanıttı

Prestigio, Android 4.4 KitKat işletim sistemli ve çift SIM kart destekli Multiphone 5507 Duo’yu tanıttı.

720p HD çözünürlüğe sahip 5”lik Corning Gorilla Glass 2 korumasındaki IPS ekrana, dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 400 işlemciye, 8GB depolama alanına (+32GB microSD) ve 1GB belleğe sahip olan MultiPhone 5507 Duo, gelişmiş kamera özellikleriyle de dikkat çeken bir cihaz. 2000mAh pille gelen telefonun 8MP arka, 2MP ön kamerası bulunuyor.

Prestigio EMEA Bölgesi Genel Müdürü Marek Horyl, telefon hakkında şu açıklamalarda bulunmuş: “Prestigio MultiPhone 5507 Duo, güçlü bir akıllı telefon örneği. Yeni modelimiz, Android KitKat’ın verimliliği ile donanımsal gücün başarılı bir birleşimini sunuyor. Çift SIM kart desteğin ve ön yüklü olarak gelen Prestigio uygulamaları, yeni MultiPhone 5507 Duo’yu gerçek bir başrol oyuncusu yapıyor.

Prestigio MultiPhone 5507 Duo ile önyüklü olarak gelen uygulamalar şöyle;
MultiCloud: Prestigio kullanıcılarına özel 1 yıl ücretsiz 200GB bulut depolama alanı,
– OfficeSuite Pro: Mobil doküman düzenleme uygulaması,
– eReader Prestigio: Çevrimiçi bir kütüphane de içeren e-kitap okuma uygulaması,
– Navitel Navigator: Araçlar için navigasyon uygulaması,
– McAfee Antivirus: Mobil güvenlik uygulaması,
– MultiStore Prestigio: Prestigio cihazınında kullanmanız için seçilmiş çeşitli uygulamalara sahip olan uygulama mağazası.

Fiyat ve bulunabilirlik konusunda herhangi bir bilgi yok şimdilik. İncelemeye de gelirse, hepsinden bahsederiz teker teker.Yiğit Doğru

Bugünün donanımcısı, yarının aşçısı. Amatör fotoğrafçı aday adayı, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu. Formasyon sahibi çevirmen.