ROBLOX İle Kendi Android Oyununuzu Yaratın ROBLOX İle Kendi Android Oyununuzu Yaratın
Oyun oynama dışında biraz da yaratma kısmına meraklıysanız, ROBLOX’u denemelisiniz. Basit oynanabilir oyunlar yaratmak için kullanılan ROBLOX altyapısı, şimdi bir Android uygulaması ile tabletlere... ROBLOX İle Kendi Android Oyununuzu Yaratın

Oyun oynama dışında biraz da yaratma kısmına meraklıysanız, ROBLOX’u denemelisiniz.

Basit oynanabilir oyunlar yaratmak için kullanılan ROBLOX altyapısı, şimdi bir Android uygulaması ile tabletlere geldi. ROBLOX ile hayalinizdeki oyunu kolayca oluşturmak ve platformu kullanan herkesle paylaşmak mümkün.

ROBLOX ile istediğiniz türde oyun yapabilirsiniz, yarış, macera veya bulmaca oyunları olabilir. Çoklu oyuncu desteği ekleyebilir, oyun motorunun fizik özelliklerini değiştrebilir ve sosyal öğelerini ayarlayabilrsiniz. Tüm özellikleri sunmasının dışında oyunun barındırılması ROBLOX’un cloud servisine ait.

Kendinize bölümler, hikayeler, karakterler yaratabilir ve eğer isterseniz oyunun nesne kütüphanesinde bulunan özel ve ilginç nesneleri, para vererek oyunlarınıza alabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız oyun tutarsa, bundan para bile kazanmanız mümkün. ROBLOX şimdiye kadar geliştiricilere 315,000 Dolar’dan fazla para kazandırmış.

ROBLOX’u hemen indirip deneyebilirsiniz, web sitesine gitmek ve kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.