Kategoriler

SÖYLENTİ: HTC Hima’nın Renk Seçenekleri Belli Oldu

Hakkında pek çok söylenti dolaşan HTC Hima’nın renk seçenekleri konusunda da yeni bilgiler geldi bugün. Söylentilere göre cihaz, renk skalasına bu sıralar oldukça popüler olan altın rengini de eklemiş.

Hatırlayacak olursanız HTC’nin yeni tepe seviye telefonu hakkında ilk olarak HTC One M9 ismini taşıyacak denmişti. Şu haberimizde, cihazla ilgili çıkan söylenti ve teknik özelliklerden bahsetmiştik, ancak daha sonra gelen bir haberle iş başka bir boyuta taşınmıştı. İddialara göre HTC, “M” harfini bırakacaktı ve yeni telefonun ismi (en azından kod adı -Mert“Hima” olacaktı. Telefonun daha önce sızan teknik özellikleri de değişmişti ayrıca. Ondan sonra One M9 ya da Hima hakkında başka bir şey duymadık, taa ki bugüne kadar.

Bugün gelen bilgiler, söz konusu cihazın hangi renk seçenekleriyle geleceği yönünde. Cihaz, sızan bilgilere göre gri, gümüş ve yukarıda da belirttiğimiz üzere altın renklerde piyasaya çıkacak. Ürünün en dikkat çeken noksanlıkları, FullHD ekrana sahip olması (bana soracak olursanız bu bir yoksunluk değil, ancak rakipleri QHD’ye geçtiğinden insanlar öyle algılıyor. – Mert) ve UltraPixel teknolojisinden mahrum kalması. Ancak bunlar henüz söylenti olduğundan, şimdilik mantıklı bir yorum yapabilmek için erken.

Gel CES gel…

EKLEME: Gelen bilgilere göre Hima, CES ve MWC‘de tanıtılmayacak, HTC bu cihaz için özel bir etkinlik düzenleyecekmiş. Kısacası daha zaman var.

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber · Mobil · Telefon