Kategoriler

Star Wars: Commander Oyununda Kim Light, Kim Dark Side?

Star Wars: Commander Oyununda Kim Light, Kim Dark Side?

Star Wars: Commander dünya çapında bir kapışmaya sahne oluyor, hangi ülke gücün ne tarafında duruyor biliyor musunuz?

iOS platformuna bir süre önce çıkan Star Wars: Commander mobil oyunu kısa zamanda büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı. Daha piyasaya çıkalı bir ay bile olmadan şu anda 5 milyon kayıtlı oyuncusu bulunan oyun, yakında Android işletim sistemi için çıkınca rakamın ikiye katlanması bekleniyor.

Oyunun dağıtıcısı Disney, Clash of Clans adaptasyonu olan Star Wars: Commander için şimdiye kadar yapılmış savaşları ve dünyanın hangi ülkesinde gücün hangi tarafının ağır bastığını anlatan bir infografik yayınladı. Aşağıda sayfa sayfa görebileceğiniz infografiğe göre İmparatorluk dünya çapında ciddi şekilde önde gidiyor.

Haritaya bakınca ilk dikkat çeken şey, ağırlıklı olarak İmparatorluk seçen oyuncuların dünyanın Kuzey yarıküresinde, Asileri seçenlerin ise Güney yarıkürede toplanmış olması. Oyuncuların tamamının %57 kadarı gücün karanlık tarafını seçip İmparatorluk olarak oynuyor. Rusya en güçlü İmpratorluk kalelerinden biri gibi gözüküyor. Diğer önemli karanlık taraf ülkeleri ise Avusturya, Almanya, Finlanda ve Ukrayna.

Asilerin kalesi ise Hindistan, onu tüm Güney Amerika ve Afrika ülkeleri takip ediyor. Her iki taraftan başlatılan karşılıklı 15 milyon çarpışmada, yaklaşık 500 milyon birim ve asker üretilip savaş alanına sürülmüş. Eğer siz de oyunu merak ettiyseniz önce aşağıdaki fragmanı izleyin sonra da buraya tıklayıp oyunu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirin.

Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
· · · · · · · · · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Oyun Haberleri · Oyun ve Uygulama