Kategoriler

NVIDIA Shield Tablet, Gamescom’da Tanıtılacak!

NVIDIA, yeni oyuncu tableti Shield’ın Avrupa tanıtımının Gamescom’da gerçekleşeceğini duyurdu.

Tabletin sahip olduğu özelliklere, detaylı olarak şu haberimizde yer vermiştik. Bizi oldukça heyecanlandıran Shield Tablet’in FragtistTest Merkezi’ne düşeceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz! (:

NVIDIA’nın konuyla ilgili basın bültenini de aşağıda okuyabilirsiniz.

GAMESCOM 2014 ETKİNLİĞİNDE NVIDIA SHIELD TABLET AVRUPA TANITIMI

Kısa Süre Önce Duyurulan SHIELD Tablet, 14 Ağustos’ta NVIDIA’nın Full Gamescom Sahne Programında Tanıtılacak

İSTANBUL, Türkiye — 7 Ağustos, 2014 — NVIDIA, 14 – 17 Ağustos 2014 tarihleri arasındaki, dünyanın en büyük bilgisayar oyunları tanıtım fuarı Gamescom’da Cologne kentini sarsacak. NVIDIA, Hall 8 / B020 konumunda yer alan standında, SHIELD Tablet, The Crew isimli, Ubisoft’un yeni çıkacak olan çok oyunculu araba yarışı oyunu da dâhil, en yeni NVIDIA Tegra K1 oyunları ve yeni çıkan PC oyun başlıklarını, şanslı katılımcılar ile, Avrupa’da ilk kez tanıtımını yapacak.

PC Perspective dergisi, “NVIDIA oyun oynayanlar için kesinlikle, en iyi tableti yapmış” demiştir. Gamescom katılımcıları, dünyadaki en hızlı tableti ellerine alarak, standın hemen bitişiğindeki özel terminallerin olduğu konumdan kendi SHIELD Tabletlerini sipariş verebileceklerdir. SHIELD Tablet ve SHIELD Wireless Controller (Kablosuz Denetleyici) da keza, 2014 Gamescom Award ödülü için, “En İyi Donanım ve Çevre Birimleri” olarak aday gösterilmiştir.

2K Games, 20 yüksek teknolojili GeForce GTX eklentisi üzerinde oynanmak üzere hazır olan, son derece yüksek beklentileri olan tek nişancı kişili, Evolve oyununun demosu üzerinde, aygıtları ile NVIDIA standında, gelecek neslin çok-oyunculu nişancılar oyununu tanıtacak. Oyuncular, en yeni NVIDIA G-SYNC monitörleri üzerinde ekrana getirilerek, üstün Avcı haline gelebilecek, bu arada, kesintisiz, titremesiz ve son derece hızlı tepki veren bu bilgisayar oyunu deneyimini yaşayabilecektir.

Ubisoft, 2K, Koch Media, Gaijin, Alienware, Wargaming, CD Project RED ve dahası, kendi en yeni oyunları ve seçkin içeriklerini tanıtacakları NVIDIA sahnesini süsleyeceklerdir. Seyirci baskısı altında ‘Beat the Pro”deneyimini elinizden gelenin en iyisini yaşayacak ve ayrılırken inanılmaz GeForce ödülleri ile ödüllendirilebileceksiniz. Tümünü canlı olarak http://www.twitch.tv/taketv’ den izleyebilirsiniz. NVIDIA, 16 Ağustos Cumartesi günü saat yerel Merkezi Avrupa Saati (CET) 15:00 ‘te Hearthstone Turnuvasının finallerine ev sahipliği yapmaktan gurur duyacaktır. Avrupa’nın en iyi 500 ‘ün üzerinde Hearthstone oyuncusu, “Top European Player” unvanı için mücadele etmek üzere iki kişiye kadar elenene dek çaba gösterecek. Eğer Gamescom’da olamazsanız, final aynı zamanda şu adreste canlı olarak da yayınlanacak . http://www.twitch.tv/taketv.

NVIDIA sahnesi, 70’in üzerinde oturuma ev sahipliği yapacağından, daha fazla bilgi için NVIDIA’nın Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarından gösterileri izlemek üzere takip edebilirsiniz. NVIDIA, GeForce GTX Grafik Kartları, G-Sync Monitörleri, SHIELD Tabletleri ve hatta süper küçük boyutlarda PC gibi bir dizi ödülleri de dağıtacak!

NVIDIA standı, Hall 8/B020 ‘dedir – tüm ayrıntıları ve sahne programını buradan elde edebilirsiniz.”